Ankara Deha Nakliyat

₺500

Processing your request, Please wait....

Additional Info

Ürün DurumuAz Kullanılmış
Takas edilirEvet
Telefon0541 389 49 29
ÜniversiteAnkara Bilge Üniversitesi

Ankara evden eve nakliyat; Ankara nakliyat firmaları tarafından müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda bulunduğu adresten alarak istenilen adrese belli bir tarih ve ücret karşılığında taşınma işlemine verilen addır. Şehir içi nakliye de ortalama 700 TL ile 1100 TL ücret ve 4 ile 6 saat arasında hizmet gerçekleştirilirken şehir dışı nakliye de gidilecek şehrin kilometre uzaklığı baz alınarak nakliye fiyatı belirlenmektedir. ( Ortalama Km * 5 TL üzerinden hesaplanır )
Ankara nakliyat hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgi bu içerikte. Lütfen okuyun ve Ankara evden eve nakliyat işlemlerinizde gerekli bilgiye sahip olarak bir adım önde olun. Daha detaylı bilgi içi https://www.ankaradehanakliyat.com/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz
Ankara nakliyat sektörüne 2001 tarihinde adım atan Deha Nakliyat, kurulduğu günkü heyecanla kendini geliştirmiş ve sektörüne büyük katkılar sağlamıştır. O günden bugüne yeniliklerin takipçisi olarak ülke geneli en çok tercih edilen nakliyat firması olmayı başarmıştır.
Ankara evden eve nakliyat firması olarak, Ankara ev taşıma ve Ankara eşya taşıma işlemlerinde değerli müşterilerine kurumsal ve profesyonel nakliye çözümleri sunarak kusursuz bir taşınma süreci içerisinde mutlu olmalarını sağlamaktadır.
Deha Nakliyat Farkıyla Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Ankara evden eve müşterilerimize, gerek duydukları Ankara evden eve nakliyat ihtiyaçlarında 7/24 saat destek veriyoruz. En güvenli taşımacılık alt yapısıyla güvenli nakliye hizmeti sağlıyoruz.
Deha nakliyat ailesi olarak; Ankara nakliyat işlerinde, alanında uzman personellerimizle mutlu müşteri sayımızı her geçen gün katlayarak büyüme hedeflerimizi beklentilerden önce yakalamayı başardık.
Ankara Nakliyat Sürecini Bizler Nasıl Yönetmekteyiz?
Ankara nakliyat süreçlerini sırası üzerine firmamız aşağıdaki şekilde sonuçlandırmaktadır.
Ekspertiz; Bizlerle iletişime geçen müşterilerimize öncelikle telefonda ön bilgilendirme yapıyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmaları gerektiğini belirterek daha detaylı bilgi ve işin işleyişi hakkında detaylara ulaşabileceklerini belirtiyoruz. Ankara nakliyat müşterilerimizin istekleri üzerine onların uygun olduğu gün ve saatte eşya analizi yapması için görevlendiriyoruz.
Taşınma tarihi; Sizin belirlediğiniz tarihte Ankara evden eve nakliyat hizmetinizin başlaması için ekibimiz ne nakliye aracımız adresinizde olurlar.
Eşya hazırlığı; Taşınmanın ilk bölümü olarak, ekibimiz girişten başlayarak eşyaların toplanması ve paketlenmesini sağlarlar.
Demontaj; Evinizde bulunan mobilya ve beyaz eşyalarınızın demontajı yapılır. Örn. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ankastre fırın, gardolabı, genç odası dolabı v.s gibi eşyalarınızın tamamının demontajı yapılarak, Ankara nakliyat için eşyalarınız hazır hale getirilir.
Paketleme; Evinizde bulunan eşyalarınız uygun paketleme ekipmanlarıyla paketlenmesi yapılmaktadır. Kusursuz bir Ankara evden eve nakliyat işi için kaliteli paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Nedir peki bu paketleme malzemelerimiz? Koli, streç film, havalı naylon, bant vs. gibi her işe özel sıfır malzemeler kullanıyoruz.
Modüler sistem; Hazır hale getirilen eşyalarınız modüler asansör sistemimiz sayesinde dairenizin balkon veya camlarından nakliye aracımıza yüklenmesi yapılır.
Araç istiflemesi; Aracımıza yüklenen eşyalarınız, Ankara nakliyat sürecin de aksama yaşanmaması için araç içerisinde düzgün ve itinalı bir şekilde istiflenmesi yapılarak koruma altına alınır.
Yolculuk; Ankara nakliye firmamız, eşyalarınızı nakliye aracımıza yükledikten sonra yeni adresinize doğru yola çıkar. Yolculuk sırasında sorun yaşanmaması için son model nakliye araçlarımız ve tecrübeli kamyon, kamyonet şoförlerimizle görev yapmaktayız.
Eşya dizaynı; Yeni dairenize taşınan eşyalarınızın oda içerisinde dizaynı yapılır. Ankara evden eve veya Ankara nakliyat hizmetinde en önemli konulardan biridir bu durum.
Montaj; Ankara nakliyat firmamız personeli tarafından eski evinizde sökümü yapılan tüm eşyalarınız sizlerin belirlediği oda ve oda içerisindeki yerlerine montaj işlemi marangozumuz tarafından titizlikle yapılır.
Memnuniyet; Bizi tercih eden her bir müşterimizin sunmuş olduğumuz hizmetten memnuniyet duyması için taşınma öncesi ve taşınma sürecinde gösterdiğimiz hassasiyeti taşınma sonrasında da devam ettirmekteyiz. Sizlere gönderdiğimiz Ankara nakliyat memnuniyet formunu doldurarak; şikayet, öneri, tavsiye ve taleplerinizi daha iyi hizmet sunabilmemiz için bizlere iletmenizi rica ediyoruz.

Paylaş:
İlan No: 8435ed3a304e342a

31 Mayıs 2020 15:28

This ad has expired

Yorum